Zobacz w sklepie

Kosmetyki, kremy i balsamy na atopowe zapalnie skóry

Poznaj Atopy Tolerance, serię kosmetyków, kremów i balsamów na atopowe zapalenie skórty opracowaną dzięki wiedzy doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów. W recepturze kosmetyków, kremów i balsamów do cery wrażliwej i skóry atopowej użyto ekstraktu z kory brzozy i ziela trędownika, które działając wspólnie łagodzą i ograniczają zaczerwienienie, swędzenie i pieczenie skóry. Jeżeli Twoja skóra jest bardzo sucha i wrażliwa, popękana, nadmiernie reagująca na działanie czynników zewnętrznych lub jeżeli doskwiera Ci atopowe zapalenie skóry twarzy lub oczu, zadbaj o jej odpowiednią pielęgnację z kosmetykami Atopy Tolerance.

LIPIDOWY KREM BARIEROWY
z ekstraktem z kory brzozy

Odbudowuje naturalną warstwę ochronną skóry. Przywraca jej naruszone funkcje. Dostarcza odpowiednią ilość dobrej jakości lipidów i emolientów. Uszczelnia przestrzenie międzykomórkowe. Krem sprawdza się do cery wrażliwej jak i skóry atopowej.

<p>LIPIDOWY KREM BARIEROWY<br />
<em>z ekstraktem z kory brzozy</em></p>
<p>LIPIDOWY KREM BARIEROWY<br />
<em>z ekstraktem z kory brzozy</em></p>
OPINIA

OPINIA

Nawilżająca emulsja do mycia ciała i włosów
„Emulsja nie powoduje łupieżu ani przetłuszczania włosów, dodatkowo łagodzi uczucie pieczenia i swędzenia. Jednym kosmetykiem mogę umyć głowę i całe ciało, oczyszczając dobrze skórę bez jej podrażniania. Pielęgnacja skóry wrażliwej nie jest trudna, kiedy stosuje się odpowiednie kosmetyki."
Zamów próbkę

NAWILŻAJĄCA EMULSJA
DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW
z ekstraktem z kory brzozy

Bogata w lipidy, oczyszcza ciało i włosy nie naruszając warstwy hydrolipidowej. Odbudowuje naturalną barierę ochronną, poprawia kondycję wysuszonej i wrażliwej skóry głowy.

<p>NAWILŻAJĄCA EMULSJA<br />
<em>DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW</em><br />
<em>z ekstraktem z kory brzozy</em></p>

BALSAM BARIEROWY
z ekstraktem z kory brzozy

Kompleksowo odbudowuje naturalną warstwę ochronną skóry (również atopowej). Przywraca jej naruszone funkcje. Bezzapachowy, o fizjologicznym pH, ogranicza odruch drapania. Koi i łagodzi podrażnienia, daje świeżość, miękkość i elastyczność.

<p>BALSAM BARIEROWY<br />
<em>z ekstraktem z kory brzozy</em></p>
OPINIA

OPINIA

BALSAM BARIEROWY DO CIAŁA
„Atopowe zapalenie skóry sprawia, że trudno było mi znaleźć odpowiednie kosmetyki,kremy i balsamy do jej pielęgnacji. Testując balsam do skóry atopowej od Vis Plantis zauważyłam, że regularnie stosowany już po kilku dniach zabezpiecza moją spękaną skórę przed nadmiernym wysychaniem. Co ważne - odżywia i regeneruje, przywracając zdrowy wygląd skóry, który ciężko jest osiągnąć przy AZS.”

KREM-EMOLIENT BARIEROWY
NA POWIEKI I WOKÓŁ OCZU z ekstraktem z kory brzozy

Emolient barierowy o specjalistycznym, delikatnym, dobrze tolerowanym składzie. Łagodzi skutki atopowego zapalenia skóry wokół oczu – ogranicza swędzenie, kłucie i pieczenie, przywraca komfort i odżywia skórę wokół oczu. Bardzo dobrze nawilża.

<p>LIPIDOWY KREM BARIEROWY<br />
<em>z ekstraktem z kory brzozy</em></p>
<p>KREM-EMOLIENT BARIEROWY<br />
<em>NA POWIEKI I WOKÓŁ OCZU z ekstraktem z kory brzozy</em></p>
OPINIA

OPINIA

KREM emolient BARIEROWY na powieki i wokół oczu
„Mam widoczne atopowe zapalenie skóry wokół ocz , Krem na atopowe zapalenie skóry radzi sobie jednak z tym problemem. Nie uczulił mnie podczas stosowania, dodatkowo złagodził swędzenie i pieczenie.”

Działanie kosmetyków na atopowe zapalenie skóry

100% - nawilża i natłuszcza warstwę rogową naskórka
93% - działa kojąco, łagodzi zmiany i podrażnienia
93% - redukuje świąd i pieczenie
89% - odżywia skórę
Sprawdzone działanie kosmetyków kremów i balsamów na atopowe zapalenie skóry. Ocena właściwości działania wybranych kosmetyków Atopy Tolerance po 4 tygodniach stosowania.

Porada eksperta

Porada eksperta

Pamiętaj, że skóra bardzo sucha, wrażliwa, cierpiąca na AZS, potrzebuje ciągłego, intensywnego natłuszczania i nawilżania. Dlatego tak ważna jest jej systematyczna pielęgnacja. By przynieść ukojenie swojej skórze, stosuj kosmetyki, kremy i balsamy dedykowane skórze atopowej oraz te do cery wrażliwej nawet kilka razy w ciągu dnia. Jeśli odczuwasz pieczenie i świąd, nałóż na skórę schłodzony kosmetyk – dzięki temu złagodzisz te objawy.

Zespół Atopy Tolerance

Zamów próbkę
Porada eksperta
Copyright 2016 ELFA PHARM
DESIGN PROMOAGENCY

Formularz

*Pola wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Elfa Pharm Polska sp. z o.o. sp. k. Siedziba: ul. Skotnicka 252a, 30-394 Kraków i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Elfa Pharm Polska sp. z o.o. sp. k. Siedziba: ul. Skotnicka 252a, 30-394 Kraków
WRÓĆ DO STRONY
VisPlantis

VisPlantis