Świat marki

Nasza filozofia

Vis Plantis to nowoczesna, specjalistyczna marka – stawiamy sobie za cel przywrócenie i wzmocnienie fizjologicznej równowagi Twojej skóry. Wierzymy, że profesjonalna pielęgnacja, dotychczas możliwa wyłącznie w salonach kosmetycznych, powinna być dostępna dla każdej kobiety, w zaciszu jej własnej łazienki.

Wartości

Za skutecznością naszych kosmetyków stoją lata doświadczenia, sprawdzone naukowo rozwiązania oraz zaangażowanie, rzetelność i uczciwość, którymi się kierujemy. Jesteśmy przekonani,  że to nie wysoka cena produktu jest wyznacznikiem jego jakości, ale efekty jego działania. Skuteczność naszych kosmetyków potwierdzają liczne badania dermatologiczne.

Inspiracje prosto z natury

Nieustannie poszukujemy najnowszych inspiracji kosmetycznych w otaczającym nas bogactwie natury. Wierzymy, że to rośliny i zwierzęta podsuwają nam skuteczne, naturalne rozwiązania, sprawdzone przez tysiące lat ewolucji. Ich moc bardzo często odkrywana była już przez naszych przodków, a my łączymy je z nowoczesnymi, innowacyjnymi technologiami pozyskiwania naturalnych komponentów.