Nasze kosmetyki

Codzienna pielęgnacja

zobacz

Kosmetyki marki Vis Plantis łączą w sobie dobrodziejstwo składników naturalnych z osiągnięciami nowoczesnej technologii. Zawierają nawet 99% składników pochodzenia naturalnego. Dzięki temu możemy zaoferować wysokiej jakości produkty, które pomogą Ci zachować zdrową skórę i piękne włosy. Wyjątkowe formuły kosmetyków, które skomponowane są przy użyciu drogocennych substancji zawartych w roślinach sprawiają, że wśród naszych produktów każdy znajdzie coś dla siebie.

W naszych kosmetykach wykorzystujemy przede wszystkim roślinne ekstrakty. Naszą inspiracją są polskie zioła i zboża, bo wiemy, że z ich dobroczynnego działania warto korzystać nie tylko w kuchni.

Czytaj więcej

W odpowiedzi na potrzeby różnych typów skóry i włosów, stworzyliśmy różnorodne linie kosmetyków, które wykorzystują w swoim działaniu moc natury. Ziołowe kosmetyki takie jak balsamy, szampony, kremy czy peelingi sprawiają, że codzienna pielęgnacja staje się przyjemnością. Polskie kosmetyki Vis Plantis pozwolą zadbać o twarz, ciało i włosy, zapewniając im bogactwo drogocennych składników odżywczych pochodzących z natury. Nasze produkty zawierają takie składniki, jak np. skrzyp polny, kozieradka czy czarnuszka. Nie zawierają natomiast niepożądanych i kontrowersyjnych składników.

Tyle składników pochodzenia naturalnego znajduje się w naszym kremie z filtratem śluzu ślimaka.

Niepożądanych i kontrowersyjnych składników.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby kosmetyki Vis Plantis odpowiadały różnorodnym potrzebom skóry. Wrażliwa czy problematyczna skóra wymaga odpowiedniej troski. Polskie kosmetyki Vis Plantis zapewnią jej ukojenie i regenerację, dzięki odpowiednim połączeniom wysokiej jakości składników. Nasze ziołowe kosmetyki zawierają specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty z roślin, których dobroczynne właściwości zostały potwierdzone badaniami. Ponadto w ofercie posiadamy wiele produktów z filtratem śluzu ślimaka oraz serię specjalistyczną do skóry atopowej oraz do skóry problematycznej z dziegciem brzozowym.

Dobro wszystkich istot żywych leży nam na sercu, dlatego nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.